Visos kategorijos

Naujienos

Tu esi čia : Pagrindinis> Naujienos

Medicininė transporto priemonė, ko jie nori - Luančuanas

Laikas: 2023-04-03 Pataikymai: 47

Per pastaruosius kelerius metus vis daugiau mobilių medicininių transporto priemonių iš ORICH Medical Device perkeliama į miestus, kaimus, kasyklas, sienas...Įsigyjami klientai tapo įvairesni, pavyzdžiui, sveikatos ir šeimos planavimo komisija, ligoninės, fizinės apžiūros centrai, bendrieji logistikos skyriai, Raudonasis kryžius ir įmonės..., kurios turi skirtingus poreikius ir skirtingas misijas. Tik tie žmonės, kuriems reikia medicininių transporto priemonių, žino jų vertę.

2017 m. gegužę Luančuano apygarda investavo dar 2 mln. RMB ir paskyrė Luančuano liaudies ligoninę ir Luančuano tradicinės medicinos ligoninę kartu įsigyti dvi daugiafunkcines fizinės apžiūros transporto priemones iš ORICH Medical Device pagal principą atrinkti geriausią iš geriausių.

20190403090809_839

Luančuano apygarda

Luančuane yra daug kalnų, o žemių mažiau. „Vaikinai vaikšto žemyn nuo kalno, mergaitės išteka nuo kalno, o senos pagaunamos ant kalno“ – tikras gyvenimo Luančuane aprašymas. Čia medicinos paslaugos užblokuotos dėl sunkių kalnų kelių. Ypač tiems tuščių lizdų seniūnams, nelaimės atveju sunku laiku gauti gydymą. Todėl profilaktinė medicininė priežiūra yra ypač svarbi. Ir tik ankstyvas nustatymas ir ankstyva diagnozė gali anksti gydyti ir anksti pasveikti

2017 m. Luančuano vyriausybė įgyvendino tikslų skurdo mažinimo ir medicininės naudos projektą, kad vyresniems nei 60 metų žmonėms ir neturtingiems kaimo gyventojams būtų suteikta nemokama fizinė apžiūra. Kalnas jiems yra kliūtis, kurią reikia įveikti.

Kaip perkelti fizinės apžiūros centrą į kalnus?

Mobili medicininė transporto priemonė yra atsakymas.

ORICH Medical Device yra profesionali mobiliųjų medicininių transporto priemonių ir medicininės radioaktyviosios diagnostikos įrangos gamintoja ir vienintelė įmonė Kinijoje, pasiekianti labai sistemingą sinchroninę gamybą radiacijos ir mobiliojo gydymo srityje. Be to, jai priklauso visas mobiliosios ligoninės sprendimas. Puikiai žinome, kad „pritaikymas“ yra mobiliųjų medicininių transporto priemonių siela. „ORICH Medical Device“ neturi dviejų visiškai vienodų mobiliųjų medicininių transporto priemonių. Mūsų paslaugos prasideda nuo pirmojo konsultacijos skambučio.

20190403090843_926

Remiantis šiuo planu, transporto priemonėje vienu metu galima atlikti 16 įprastinių tyrimų, tokių kaip rentgeno juosta, kraujo tyrimas, ultragarsas B, elektrokardiograma ir kt.

Be to, remdamiesi realiais Luančuano medicininės naudos projekto poreikiais, Luanchuan medicininei transporto priemonei pateikiame šias profesionalias sistemas:

Apsauginės patalpos profesionalioje radiacijos zonoje

Atsižvelgiant į trumpalaikį ir sunkų medicininės naudos projektą, imamasi medicinos personalo apsaugos priemonių. Ir integruotas plieninio karkaso ir kūno karkaso dizainas pritaikytas radiacijos sričiai, kad būtų veiksmingai išvengta spinduliuotės.

Vidaus aplinkos optimizavimo sistema

Vykdant Luanchuan medicininės naudos projektą, atsižvelgiant į didelį pagyvenusių medicinos specialistų skaičių, medicininėse transporto priemonėse yra įrengta vidaus aplinkos optimizavimo sistema, skirta efektyviai išvalyti, sterilizuoti, sausinti, vėsinti ar šildyti orą ir užtikrinti gryną orą. transporto priemonę esant dideliam žmonių srautui.

Išmani, savaime prisitaikanti aukštos įtampos maitinimo sistema

Atsižvelgiant į sudėtingas ir atšiaurias elektros tiekimo atokiose vietovėse sąlygas, transporto priemonėse sumontuota išmani savaime prisitaikanti aukštos įtampos maitinimo sistema, kuri ne tik suderinama su 380V pramonine ir 220V civiline galia, bet ir užtikrina, kad medicininių transporto priemonių medicinos prietaisai gali gerai veikti nepalankiomis sąlygomis, pvz., per aukšta, per žema ir nestabiliomis sąlygomis.

Išmani vaizdo debesų platforma

Įvairios medicininės debesų paslaugos, tokios kaip debesų diagnostika, debesų filmai, saugykla debesyje, debesų užsakymas, debesų konsultacijos ir kt. Teikiamos ekologiškiems ryšiams tarp pacientų, ligoninių ir ekspertų užmegzti.

2017 metų liepą buvo oficialiai pristatytos specialios transporto priemonės Luančuano sveikatos patikrinimui.

20190403090939_723

Medicininės transporto priemonės perdavimo ceremonija tarp Luanchuan ir ORICH medicinos prietaiso

20190403091009_882

Sveikatos ir šeimos planavimo komisijos direktorius p. Nie, Luančuano liaudies ligoninės prezidentas p. Li ir Luančuano tradicinės ligoninės prezidentas ponas Dingas dalyvavo perdavimo ceremonijoje.

20190403091034_647

Daugiafunkcinio sveikatos tikrinimo automobilio ORICH vidaus funkcinė sritis

Luančuanas investavo 10.3 mln. RMB, kad daugiau nei 50,000 60 vyresnių nei 40,000 metų senyvo amžiaus žmonių ir neturtingų kaimo gyventojų būtų atlikta nemokama fizinė apžiūra. Dvi medicininės transporto priemonės yra naudojamos daugiau nei XNUMX XNUMX pagyvenusių žmonių nemokamoms fizinėms apžiūroms atlikti, o tai gerai vertina iš visų sluoksnių. Naujienų agentūra „Xinhua“ apie tai pranešė tik pirmajame „Xinhua Daily Telegraph“ puslapyje.

20190403091116_763

„Xinhua“ naujienų agentūros pirmame puslapyje

Nemokamas medicininis automobilis įvažiuoja į mažą kaimelį

20190403091228_162

ORICH medicininė transporto priemonė Huangbai kaime, Miaozi mieste, Luančuano grafystėje

20190403091250_411

Rentgeno tyrimas medicininiame automobilyje

20190403091321_383

Ultragarsinis medicininio automobilio tyrimas

20190403091350_729

EKG tyrimas medicininiame automobilyje

20190403091427_849

Kraujospūdžio matavimas kaimo gyventojams

20190403091449_608

Kraujo tyrimas kaimo gyventojams
Remiantis Nacionalinės sveikatos ir šeimos planavimo komisijos Statistinės informacijos centro 2017 m. gegužės mėn. pabaigos Nacionalinių gydymo ir sveikatos įstaigų skaičiumi, iki 2017 m. gegužės mėn. pabaigos gydymo ir sveikatos įstaigų skaičius šalyje siekė 988,000 tūkst. . Tačiau kai kuriose atokiose vietovėse medicinos paslaugos vis dar nepatogios. Valstybė daug investavo medicinos priemonėms įsigyti. Daugelyje sričių apskrities lygio ligoninės buvo aprūpintos įvairiais aukščiausios klasės medicinos prietaisais, tokiais kaip KT, NMR ir MBI. Tačiau dėl kelių sudėtingų veiksnių, pavyzdžiui, eismo, daugelis pirminio lygio žmonių neturi prieigos prie medicinos paslaugų. Visų lygių medicinos įstaigoms reikia gero būdo išspręsti medicininės įrangos išteklių mobilumo problemą, todėl mobilios medicininės transporto priemonės yra tai, ko jos nori.
Pagrindinė medicinos paslaugų vertė nėra ta, kad KT yra 128 eilučių ar BMR yra 3T, bet medicininė pagalba yra jūsų pusėje, kai jums jos reikia.
ORICH medicinos prietaisas noriai bendradarbiauja su kitomis gydymo įstaigomis, kad ORICH medicininis automobilis nuvažiuotų į kiekvieną kampą, kur jo reikia.

Karščiausios kategorijos